Uzziniet vairāk par mums

meKID ir mūsu sapnis par bērniem aizraujošu un attīstošu rotaļu laiku! Esam par jēgpilnu, daudzfunkcionālu un jautru rotaļu bērna ikdienā. Mūsu veikaliņš savu darbību sāka 2021 gadā un šo gadu laikā esam iemantojuši klientu uzticību, īpaši uzsverot preču augsto kvalitāti un laipno apkalpošanu, mūsu rotaļlietas priecē bērnus jau vairāk kā 2000 ģimenēs! meKID rotaļlietas ir kas vairāk, tā ir iespēja caur rotaļāšanos attīstīt sīko motoriku, koordināciju, loģisko domāšanu, koncentrēšanās spējas, pacietību un matemātiskās iemaņas. Ar aizrautību piedāvājam Jums tikai to labāko un ar prieku varēsiet vērot, kā bērns rotaļājoties kļūst arvien prasmīgāks un apgūst jaunas iemaņas. Esam atsaucīgi un izpalīdzīgi, vienmēr vari ar mums sazināties un aicinām ielūkoties arī mūsu instagram profilā mekid.eu, kur ik dienu dalāmies ar mūsu rotaļlietām un iedvesmojam dažādām aktivitātēm. Mūsu veikalā visas rotaļlietas ir attīstošas un attīstīs dažādas iemaņas, tāpēc variet būt droši. ka iegādājoties jebkuru preci, sniegsiet bērnam iespēju attīstīties un mācīties caur rotaļām!

Apciemo mūsu klātienes veikalu!

2023. gada novembrī atvērām arī fizisku veikalu, lai variet ierasties ciemos pie mums klātienē un apskatīt, aptaustīt visas rotaļlietas! Mūsu veikaliņš atrodas Rīgā, Bauskas ielā 29, Pārdaugavā, esam atvērti darba dienās 10-16:00! UZMANĪBU - vasarā esam atvērti otrdien-ceturtdien 12-18:00! Gaidīsim Tevi ciemos! Jautājumu gadījumā droši raksti mums uz e-pastu info@mekid.eu vai zvani +37120263339 ! Sadarbojamies arī ar uzņēmumiem un pašvaldības iestādēm - ja pārstāvi uzņēmumu, skolu vai pirmskolas izglītības iestādi un Tevi interesē mūsu attīstošās rotaļlietas, sazinies ar mums!

Bērni ir kā mazi sūklīši, kas spēj apgūt un paveikt tik daudz! Atliek vien sniegt atbilstošos rīkus - attstošas rotaļlietas, spēles un sensorie materāli ļaus bērnam brīvi rotaļāties un attīstīties! Mums ir svarīgi, lai bērni rotaļājoties apgūstot praktiskās iemaņas, attīsta sīko motoriku un domāšanu! Lai laiks, ko vecāki pavada spēlējoties kopā ar bērnu, nes jaunas prasmes, zināšanas un iedvesmu! Katrs bērns ir mūsu nākotne!